S.W.A.T

In jos

S.W.A.T

Mesaj  bobo la data de Mier Mar 26, 2008 6:28 pm

Un joc numit "S.W.A.T". Intr-o cladire incapere "teroristi" asteapta interventia trupelor speciale(adica stau la panda:D) iar echipa S.W.A.T intra in actiune. Ma gandesc la un joc mai rapid, adica dmg sa fie mai mare gen o lovitura sau doua esti mort. Aici am putea folosii cu mare drag aparatele emisie receptie, si printr-o coordonare sa ataci sau sa te apaeri. Teroristi ar putea sa fie chiar mai putini deoarece au avantajul terenului "propriu"
bobo
Soldat
Soldat

Numarul mesajelor : 3
Varsta : 31
Data de inscriere : 25/03/2008

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: S.W.A.T

Mesaj  Stef la data de Joi Mar 27, 2008 12:08 am

suna interesant jocul. Cred ca putem sa-l incercam sambata ca parca am vazut niste incaperi pe-acolo care ar merge pentru asta.
Doar sa delimitam cumva terenul sa nu se imprasite teroristii prea mult.

Tu zici ceva in stilul Asediului, cum ati jucat in Slanic, nu?

stef

maistru militar cl V
maistru militar cl V

Numarul mesajelor : 201
Varsta : 39
Data de inscriere : 15/03/2008

Sus In jos

Mesaj  Ursuleata la data de Joi Mar 27, 2008 11:02 am

Eu vreau sa fac parte din echipa SWAT Very Happy. Deabia astept sa incercam. Parca vad deja lupta. Hei! Cred ca trebuie sa invatam semnele din mana folosite de trupele speciale ca daca incepem sa strigam o sa se prinda teroristi de strategia noastra si or sa ne cam casapeasca.
Ursuleata
Sergent-Major
Sergent-Major

Numarul mesajelor : 89
Data de inscriere : 18/03/2008

Sus In jos

Locatia

Mesaj  TheBear la data de Lun Mar 31, 2008 11:45 am

Am jucat simbata SWAT si am aflat cu ocazia asta si care ar fi locatia ideala.
Ar merge o cladire mai lunga, parasita cu 2 sau 3 nivele, cu culoare lungi si multe incaperi mici.
Teroristii ar trebui sa stea intr-o parte a cladirii si trupele speciale sa plece din cealalta parte a cladirii.
Trebuie sa ai cam un minut de acomodare la inceput cu terenul si sa poti sa gindesti o strategie de patrundere daca esti in trupele speciale.
Daca esti terorist, trebuie sa tintesti bine Very Happy si sa ocupi pozitiile astfel incit sa supraveghezi toate culoarele de patrundere.
TheBear
Plutonier-Major
Plutonier-Major

Numarul mesajelor : 126
Varsta : 40
Data de inscriere : 16/03/2008

Sus In jos

SWAT la cabana

Mesaj  TheBear la data de Lun Apr 07, 2008 3:52 pm

Am jucat simbata SWAT in jurul unei cabane. Cabana avea 2 nivele si in fata un mic platou si cu niste copacei. Teroristii au stat in cabana. Noi cei din anti-tero am atacat. Era fain ca trebuia sa strabati platoul si dupa aia te puteai ascunde pe lateralele cabanei. Dupa aia trebuia sa cuceresti primul nivel folosind ca baraj o masa, o usa, un geamantan. Si dupa aia mai urma o batalie ceva mai crincena la scari. Daca reuseai sa cuceresti scarile, treaba era ca si terminata. Teroristii erau inghesuiti la ultimul nivel si cu ajutorul celor dinafara cabanei puteai sa dai asaltul final.
TheBear
Plutonier-Major
Plutonier-Major

Sus In jos

SWAT - setari la viata

Mesaj  TheBear la data de Lun Apr 07, 2008 3:53 pm

Am incercat SWAT cu 100 la viata. Merge mai bine, macar apuci sa faci o patrundere.
Cred ca ar merge si cu 50-60.
TheBear
Plutonier-Major
Plutonier-Major

Sus In jos

S.W.A.T

Mesaj  oana-bomboana la data de Lun Apr 07, 2008 4:51 pm

Nici ca terorist n-a fost rau Smile
mai ales daca ai la indemana diverse chestii din "decor" dupa care sa te ascunzi si sa tintesti, e super.
Geamul cu deschidere pe verticala din spatele cabanei a fost suuuper tare. Ah, si aparatoarele pentru zapada, paturile atarnate pe balustrada Smile))))))))))))
oana-bomboana
Plutonier-Adjutant
Plutonier-Adjutant

Numarul mesajelor : 146
Varsta : 35
Data de inscriere : 07/04/2008

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos